Eritööd

Desinfitseerimisteenus korteriühistutele !

Mustamäe Elamuhaldus OÜ üheks oluliseks tegevusvaldkonnaks juba aastaid on teostada oma klientidele puhastusteenust professionaalsete ja keskkonnasäästlikke puhastusvahendite ning seadmetega. Meie klientideks on nii äriettevõtted, kodu-majapidamised kui ka elamuühistud.

Praegusel ägedal viiruste leviku ajal on oluline ennetavalt hoida inimeste poolt aktiivselt kasutatavad avalikud ruumid ja pinnad võimalikult puhtad.

Koroonaviiruste keskkonnastabiilsust hindavate uuringute kohaselt võib viirus säilida saastunud metall-, plastik- ja roostevabadel pindadel kuni 72 tundi, poorsetel materjalidel nagu paberil ja papil kuni 24 tundi, kuid soodsatel keskkonna tingimustel isegi kuni 9 päeva. Hea uudis on see, et viirust on võimalik pindadelt tõhusate puhastamisviiside ja puhastusvahenditega eemaldada !

Nakkusohu vähendamiseks pakume viirusi ennetava teenusena igapäevast ühiskasutuses olevate puutepindade desinfitseerimist. Puhastame kõik inimeste poolt puudutavad pinnad nagu nt. välisuksed, ukselingid, postkastid, lülitid, fonolukud, liftinupud ja treppide käsipuud jms.

Desinfitseerimistöid teostame Terviseameti ja Puhastuseksperti poolt 24.03.2020 väljastatud juhendi järgi, millega on teil võimalik tutvuda SIIN

Teenuse tellimiseks ja hinnapäringu tegemiseks võtke palun ühendust meie projektijuhi Vahur Obet’iga numbril 5084521 või saatke e-post vahur@mehaldus.ee